Naktinukai iš Lilyoffrance

Dviejų dalių pižama. Pižama su palaidinuke su petnešėlėmis ir trumpais šortukais. Pižamos krašteliai papuošti subtiliais švelniais nėrinukais. Pižama pasiūta iš medvilnės, todėl itin patogi ir maloni kūnui.
Sudėtis: 100% medvilnė.

Visi lilyoffrance naktinukai.

Naktinukai pasiūti iš natūralios medžiagos, todėl labai mieli odai ir patogūs miegoti. Viršuje naktinukai surišami raišteliu, o tarp krūtų yra nedidelė iškirptė. Po krūtine ir apačioje naktinukai papuošti subilių nėrinių juostele.
Sudėtis: 100% medvilnė.
Dydžiai: S, M, L, XL.

Visi kiti medvilniniai naktinukai

Žaisminga dviejų dalių pižama. Pižama susideda iš palaidinės trumpomis rankovėmis ir šortukų su raišteliais. Pižamos viršutinė dalis iš rausvos medžiagos su taškeliais, o kairėje pusėje piešinėlis su “dėme”. Šortukai kitokios spalvos, su rausvais krašteliais. Pižama pasiūta iš natūralios medžiagos, todėl itin patogi.
Sudėtis: 100% medvilnė.
Dydžiai: S, M, L, XL.

Kiti medvilniniai naktinukai

Miela pižama jūros tematika. Viršutinė pižamos dalis – trumparankovė dryžuota palaidinė, kurios kairėje pusėje aplikacija su inkaru. Apatinė pižamos dalis – trumpi šortukai su kišenėlėmis. Pižama pasiūta iš natūralios medžiagos, todėl su ja jausitės itin patogiai.
Sudėtis: 100% medvilnė.
Dydžiai: S, M, L, XL.

Dviejų dalių naktinukai

Dviejų dalių pižama iš natūralios medvilnės. Pižamos viršutinė dalis yra palaidinė su gilia V formos iškirpte, kuri dar užsisega sagutėmis, po krūtine yra keletas klostelių. Apatinės pižamos dalis yra 3/4 ilgio kelnės. Pižama iš natūralios medžiagos, todėl ji itin patogi.
Sudėtis: 100% medvilnė.
Dydžiai: S, M, L, XL.

Medvilniniai trumpi naktinukai. Naktinukai su petnešėlėmis, per vidurį dailus kaspinėlis. Naktinukai švelniai pilkos medžiagos, su baltos spalvos raštu. Naktinukai pasiūti iš medvilnės, todėl itin malonūs kūnui.
Sudėtis: 100% medvilnė.
Dydžiai: S, M, L, XL.

Advertisements

~ by Stylisimo.lt drabuziai_e_parduotuve on 2012/04/23.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: