Liemenėlės

Liemenėlė Pakalnutė 2

Mėgstančios pastelines spalvas bus patenkintos: plati spalvų gama – nuo švelnios alyvinės iki sakuros žiedo ir migdolinio kremo atspalvio „Balconette“ tipo liemenėlė. Tinka vidutinio ir didesnio dydžio putlesnei krūtinei. Liemenėlė pakankamai atvira, ypač patogi, jei mėgstamas rūbas yra didele iškirpte.

Kaušeliai yra susiūti vertikalia linija, sutvirtinti lankeliais ir pakietinti porolonu, kuris iš vidinės dalies laminuotas medvilniniu audiniu. Tarp kaušelių yra tiltelis, kuris tęsiasi ir po visa priekine liemenėlės dalimi, toks sujungimas tvirtai palaiko krūtinę. Šoninė liemenėlės detalė pasiūta iš elastinio nėrinio.

Liemenėlė užsegama dviem kabliukais, galimos dvi pozicijos (mažesni dydžiai – 70D; 75B, C ir 80B – siauresnėmis petnešėlėmis, užsegami vienu kabliuku).

Sudėtis:

80% – poliamidas,

15 % – elastanas,

5 % – medvilnė.

 

 

Liemenėlė Akacija

Pusiau dengianti krūtinę „Push up“ tipo liemenėlė. Šis modelis pakelia ir poroloninėmis pagalvėlėmis, įdedamomis į kaušelio kišenaitę, padidina krūtinę. Kaušeliai sutvirtinti lankeliais ir pakietinti porolonu, kuris iš vidinės dalies laminuotas medvilniniu audiniu. Tarp kaušelių yra tvirto neelastinio audinio tiltelis , kuris gana arti sujungia kaušelius, todėl krūtinė atrodo putlesnė ir didesnė. Šoninės detalės iš elastinio nėrinio tvirtai apgaubia nugarą. Petnešėlės – nusegamos.

Liemenėlė užsegama vienu kabliuku, galimos dvi pozicijos. Didesni dydžiai – 75E, F; 80D, E; 85C, D; 90C – be pagalvėlių, platesnėmis petnešėlėmis ir užsegami dviem kabliukais.

Sudėtis:

80% – poliamidas

10 % – elastanas

10 % – medvilnė

 

Liemenėlė Chrizantema

Spalvingi žiedynai apgaubs šiltais vasaros prisiminimais.

Push up“ tipo liemenėlė. Šio modelio liemenėlė pakelia ir poroloninėmis pagalvėlėmis, įdedamomis į kaušelio kišenaitę, padidina krūtinę. Kaušeliai sutvirtinti lankeliais ir pakietinti porolonu, kuris iš vidinės dalies laminuotas medvilniniu audiniu. Tarp kaušelių yra tvirtas tiltelis, kuris tęsiasi ir po visa priekine liemenėlės dalimi. Tarp kaušelio ir šoninės detalės įsiūtas neelastinis audinys, kuris fiksuoja šoninės detalės padėtį po lankeliu. Petnešėlės – nusegamos.

Liemenėlė užsegama vienu kabliuku, galimos dvi pozicijos. Didesni dydžiai – be pagalvėlių, platesnėmis petnešėlėmis ir užsegami dviem kabliukais.

Sudėtis:

80% – poliamidas,

15 % – elastanas,

5 % – medvilnė.

Advertisements

~ by Stylisimo.lt drabuziai_e_parduotuve on 2012/11/06.

One Response to “Liemenėlės”

  1. Nežinau kodėl, bet niekada nedėviu spalvotų liemenėlių. Esu keletą turėjusi, bet net nenešiojau. Pirmenybę teikiu juodoms.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: