Drabužiai

Drabužiai, sukenelės, avalynė, rūbai. Lily of France – viskas moterims ir vyrams. Mūsų e-parduotuvėje rasite suknelių, palaidinių, drabužių vyrams ir moterims. Mes su Jumis nuo 2006 m., todėl gerai išmanome visas mūsų mados subtilybes ir stengiamės išpildyti visus Jūsų norus, bet kokiai Jūsų progai. Į kiekvieną pirkeją žiūrime su rūpestingumu ir stengiamės, kad tik Jūsų norai būtų patenkinti ir įgyvendinti.

Tiek žaisminga mergina, tiek subtili, elegantiška moteris savyje slepia ypatingą bruožą – moteriškumą. Vyrai jo išlaisvinimui spendžia įmantriausius spąstus, o moterys dažnai tiesiog bijo pačios savęs – drovisi… Gana!
Pagaliau Jums, moterys, galime pasiūlyti tai, kas leis mėgautis savo žavesiu, suteiks pasitikėjimo ir taps maža švente beprotiškame gyvenimo ritme – seksualus apatinis trikotažas, nuostabūs maudymosi kostiumėliai, subtilūs naktinukai ir drabužiai šventėms bei kasdienai.
Visa tai surasite tik Lily of France.

Lily of France – vieta, kur mes Jums pateikiame idėjas:
• kaip tapti nakties karaliene. Kas gali būti žavingiau už į miegamąjį įeinančią moterį, kuri dėvi elegantiško seksualumo teikiančius apatinius…
• kaip paįvairinti jau rutina tampančius mylėjimosi „ritualus“. Rodos, smulkmena, tačiau net ir tinkami, specialiai Jums parinkti naktinukai gali sukelti kitonišką jaudulį vyrui… Palepinkite Jį.
• kaip vasarą paplūdimyje, o žiemą baseine išlikti madingai. Nepamirškite – maudymosi kostiumėlis turi būti ne tik gražus, bet patogus bei slepiantis figūros trūkumus.
• kaip nustebinti moterį švenčių arba tiesiog „trečiadienio“ proga. Padovanokite moteriai tai, kas leistų jai pasijaust kerinčiai, kas vestų Ją į žaismingumo ir paslapties naktį… Ji Jums už tai atsilygins…
     Lily of France Jums pateikia daugybės šalių – JAV, Kolumbijos, Brazilijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos – žymių dizainerių kolekcijas, tad jose būtinai atrasite savo mėgstamą stilių arba susikursite naują. Jau vien apatinio trikotažo pasirinkimo spektras – nuo kasdienio paprastumo iki ekstravagantiškų sprendimų. O kur dar spalvų gama norinčioms idealaus spalvinio derinio arba pasirinkimo gausa besidominčioms medžiagos sudėtimi…

Matyt, ne veltui sakoma, kad roges reikia ruošti vasarą. Mes drįstame perfrazuoti – maudymosi kostiumėlį reikia ruošti rudenį. Taip, tik dabar Lily of France ypatingos nuolaidos visiems maudymosi kostiumėliams! Jūs privalote pamatyti tai, ką Jums siūlome. Kokybės ir kainos santykis toks, kad Jūs suprasite, jog kaip tik dabar tinkamiausias metas ne tik palepinti save ypatinga dovana, bet ir išbraukti „maudymuko“ paieškų vargą iš būtiniausių pavasario – vasaros darbų sąrašo.
Kolekcijas galite pamatyti ne tik nuotraukose, kuomet taupote laiką ir perkate internetu, bet taip pat kviečiame Jus apsilankyti Lily of France parduotuvėje J. Basanavičiaus g. 31, Vilniuje.
Kalėdinių dovanų mamai, sesei, draugei, mylimajai sąrašą pradėkite sudarinėti taip pat nuo Lily of France. Juk tokio pobūdžio dovana – apatinis trikotažas ar naktinukai – gali tapti ne tik puikia mergaitiška intriga draugei, bet ir jaukia staigmena mamai. Apsilankykite mūsų parduotuvėje dabar ir išvenkite prieššventinio skubėjimo.
Palepinkite save ir savo artimuosius…

Advertisements

One Response to “Drabužiai”

  1. Rašykite savo atsiliepimus apie mus ir mes tikrai jums atsakysime.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: